Nieuws

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Wedtips Sunderland – Manchester United: Voorspelling, odds & opstellingen | United jaagt op drie punten in het Stadium of Light!!

Jasper Redactie Bet-Experts

Op zaterdag 9 mei 2026 om 16:00 uur ontvangt Sunderland Manchester United in het Stadium of Light in speelronde 36 van de Premier League. Een duel tussen een middenmoter die thuis moeite heeft te scoren en een United-ploeg die al 23 opeenvolgende uitwedstrijden wist te scoren. Op Bet-Experts.nl zetten we alles voor je op een rij: de vorm, de opstellingen, de statistieken en onze beste wedtips.

  • 👉 Voorspelling: Manchester United wint – 0-2
  • 👉 Beste bet: Lammens meer dan 1.5 reddingen & Manchester United minder dan 19.5 schoten (1.75)
  • 👉 Kans op Manchester United winst: 53%

‍

📅 Wedstrijdinformatie

  • Wedstrijd: Sunderland – Manchester United
  • Competitie: Premier League – Speelronde 36
  • Datum: Zaterdag 9 mei 2026
  • Aanvangstijd: 16:00 uur
  • Stadion: Stadium of Light, Sunderland
  • Scheidsrechter: Stuart Attwell

‍

🔥 De Inzet: United Consolideert Derde Plek

Manchester United staat derde met 64 punten en wil die positie vasthouden richting het einde van het seizoen. Met 18 overwinningen, 10 gelijke spelen en slechts 7 nederlagen in 35 wedstrijden is United één van de meest consistente ploegen van het seizoen. Bovendien scoorden ze in maar liefst 23 opeenvolgende uitwedstrijden – een indrukwekkende reeks die ze ook in Sunderland willen doorzetten.

‍

Sunderland staat twaalfde met 47 punten en heeft een degelijk maar onopvallend seizoen achter de rug. Thuis is de ploeg van Régis Le Bris echter zorgwekkend zwak in de aanval: gemiddeld slechts 0,33 goals gescoord per thuisduel in de laatste 3 wedstrijden, terwijl er gemiddeld 2 tegendoelpunten vielen.

‍

👉 Conclusie: United is de favoriet en heeft historisch en statistisch de bovenhand

‍

📈 Manchester United: Scherp en Consistent

🔥 Power Stat: Manchester United scoorde in de laatste 23 opeenvolgende uitwedstrijden en won 17 van de laatste 23 onderlinge duels met Sunderland.

‍

United is momenteel in uitstekende vorm. Vier overwinningen en één gelijkspel in de laatste 5 competitiewedstrijden, met gemiddeld 2 goals gescoord en 1,33 tegendoelpunten per duel. In uitwedstrijden telt de teller 3 overwinningen in de laatste 6 en slechts 1 nederlaag. Met 63 goals in 35 wedstrijden (1,8 per duel) en een doelsaldo van +15 is United's aanvalskracht voor vrijwel elke tegenstander een probleem. In 74% van alle wedstrijden dit seizoen scoorden beide ploegen – een teken dat United altijd gevaarlijk is maar ook kwetsbaar kan zijn.

‍

👉 Conclusie United: aanvallend scherp, uitstekende uitvorm en vol vertrouwen

‍

📉 Sunderland: Thuis Te Weinig Vuurkracht

Sunderland verloor 3 van de laatste 6 wedstrijden en scoorde gemiddeld slechts 1,17 goals per duel in die periode. Thuis is het beeld nog zorgelijker: 1 overwinning in de laatste 3 thuisduels, met nauwelijks aanvalsdreigingen. Met 37 goals in 35 wedstrijden (1,06 per duel) is Sunderland één van de zwakker scorende ploegen van de middenmoot. Defensief verloor de ploeg bovendien elk van de laatste 3 onderlinge duels met United, telkens met minimaal 2 doelpunten verschil.

‍

👉 Conclusie Sunderland: te weinig kwaliteit voorin om United echt te bedreigen

‍

📊 Recente Vorm

Sunderland – laatste 5 Premier League:

  • W – D – W – L – L
  • 7 punten uit de laatste 5 wedstrijden
  • 7 goals gescoord, zwakke thuisaanval
  • In 3 van de laatste 5 duels scoorden beide teams

‍

Manchester United – laatste 5 Premier League:

  • W – W – D – W – L
  • 10 punten uit de laatste 5 wedstrijden
  • 9 goals gescoord
  • In 4 van de laatste 5 duels scoorden beide teams
  • 3 wedstrijden ongeslagen

‍

👉 United in betere vorm – Sunderland mist overtuiging thuis

Huidige vorm laden…

Head-to-head statistieken

📊 Belangrijkste Statistieken

Sunderland:

  • 37 goals gescoord in 35 wedstrijden (1,06 per duel)
  • 46 tegendoelpunten, doelsaldo -9
  • Slechts 10 clean sheets dit seizoen
  • 44,5% gemiddeld balbezit
  • Verloor alle laatste 3 duels met United met 2+ doelpunten verschil

‍

Manchester United:

  • 63 goals gescoord in 35 wedstrijden (1,8 per duel)
  • Ongeslagen in 29 van de laatste 36 wedstrijden in alle competities
  • Ongeslagen in 10 van de laatste 12 uitwedstrijden
  • Scoorde in 23 opeenvolgende uitwedstrijden
  • 52,1% gemiddeld balbezit

‍

👉 Het statistisch verschil is groot – United is op vrijwel elk vlak sterker

‍

🤝 Head-to-Head

De twee clubs troffen elkaar 23 keer in recente seizoenen. Sunderland won slechts 3 keer, Manchester United won 17 keer, met 3 gelijke spelen. De gemiddelde wedstrijd tussen deze clubs levert 2,26 doelpunten op, en in slechts 39% van de ontmoetingen scoorden beide ploegen.

‍

Laatste 5 onderlinge duels:

  • 04-10-25: Manchester United – Sunderland 2-0
  • 09-04-17: Sunderland – Manchester United 0-3
  • 26-12-16: Manchester United – Sunderland 3-1
  • 13-02-16: Sunderland – Manchester United 2-1
  • 26-09-15: Manchester United – Sunderland 3-0

‍

👉 Trend: United domineert historisch en won elk recent duel met minimaal 2 doelpunten verschil

‍

🩺 Blessures & Vermoedelijke Opstellingen

Sunderland – Afwezigen en twijfelgevallen:

  • Zeker afwezig: Daniel Ballard (rode kaart schorsing), Simon Moore (gebroken hand), Granit Xhaka, Romaine Mundle, Jocelin Ta Bi
  • Twijfelachtig: Bertrand Traoré (knie), Nilson Angulo (spier)

‍

Vermoedelijke opstelling Sunderland (4-4-2 / 4-2-3-1):Roefs; Mukiele – Alderete – Mandava – O'Nien; Sadiki – Le Fée; Rigg – Diarra – Hume; Brobbey

‍

Manchester United – Afwezigen en twijfelgevallen:

  • Zeker afwezig: Matheus Cunha (heupbuiger)
  • Twijfelachtig: Benjamin Sesko (tik), Matthijs de Ligt (rug)

‍

Vermoedelijke opstelling Manchester United (4-2-3-1):Lammens; Dalot – Maguire – Heaven – Shaw; Casemiro – Mainoo; Mbeumo – Fernandes – Diallo; Sesko

Vermoedelijke opstellingen

💰 Odds Overzicht

  • Sunderland wint: 3.90
  • Gelijkspel: 3.60
  • Manchester United wint: 1.88

‍

👉 Bookmakers kiezen duidelijk voor Manchester United

‍

🎯 Wedtips Sunderland vs Manchester United

🏆 Tip 1 – Lammens meer dan 1.5 reddingen & Manchester United minder dan 19.5 schoten | odds 1.75 ⭐ BESTE BET Senne Lammens behaalde meer dan 1.5 reddingen in de laatste 7 uitwedstrijden die hij startte – een ijzersterke en consistente reeks. United bleef tegelijkertijd onder de 19.5 schoten in 8 van de laatste 11 thuiswedstrijden en Sunderland liet dit in recente thuisduels ook zelden overschrijden. Een goed onderbouwde combinatie.

‍

⚽ Tip 2 – T. Hume meer dan 0.5 schot | odds 1.65 Trai Hume behaalde dit in de laatste 6 wedstrijden die hij startte. Als actieve rechtsback met een aanvallende bijdrage is dit een betrouwbare individuele statistiek om op in te zetten.

‍

🔮 Voorspelling Sunderland vs Manchester United

Manchester United is in uitstekende vorm, domineert historisch tegen Sunderland en scoorde in 23 opeenvolgende uitwedstrijden. Sunderland mist de aanvalskracht om United echt te bedreigen, zeker met de zwakke thuisstatistieken in aanval. Verwacht een gecontroleerde United-overwinning waarbij Lammens meerdere reddingen zal moeten verrichten.

‍

Kansverdeling:

  • Sunderland wint: 26%
  • Gelijkspel: 21%
  • Manchester United wint: 53%

‍

👉 Eindvoorspelling: 0-2 Manchester United – een efficiënte uitoverwinning

‍

✅ Samenvatting & Eindconclusie

Sunderland mist de aanvalskwaliteit en het vertrouwen om een United-ploeg in topvorm te bedreigen. Manchester United domineert historisch, is consistent in uitwedstrijden en scoorde in 23 opeenvolgende uitduels. De kwaliteitskloof is te groot voor een thuisstunt.

  • 👉 Beste wedtip: Lammens meer dan 1.5 reddingen & Manchester United minder dan 19.5 schoten op odds 1.75

‍

Wil je meer wedtips, voorbeschouwingen en gratis voorspellingen? Bezoek dan dagelijks Bet-Experts.nl – jouw betrouwbare bron voor slimme sportweddenschappen.

Wedtip(s) van Bet Experts

Verwachte uitslag

Sunderland

0
-
2
FT

Manchester United

Wedstrijd start:
May 9, 2026 16:00
Meer uit deze competitie Andere voorbeschouwingen

💯 Pak tot 100x je inzet

No items found.
⚽
Teams in dit artikel Bekijk clubpagina & statistieken
🏆
Bekijk alles van deze competitie Stand, speelschema, clubs & wedtips
Vandaag

Voorbeschouwingen voor vandaag

Onze voorbeschouwingen van de wedstrijden van vandaag, met de vorm, de onderlinge duels, blessures, vermoedelijke opstellingen, de odds en onze voorspelling op een rij.

Alle voorbeschouwingen
Competities

Top Europese voetbalcompetities

Van de Eredivisie en de Premier League tot La Liga, de Bundesliga en de Serie A. Per competitie vind je de actuele stand, het speelschema met de beste odds, de kampioensodds, de topscorers en onze voorbeschouwingen.

Alle competities
Sportbonussen

Andere sportbonussen

Meer welkomstbonussen voor sportweddenschappen bij bookmakers met een Nederlandse vergunning. Bekijk ze hieronder en lees bij elke bonus goed de voorwaarden.

Alle bonussen
Free bets
888 Casino/Sport
Tot €50 aan free bets
888: Sport Welkomstbonus | Tot €50 aan free bets
Min. storting
€10
Min. quotering
1.50
Wedtegoed (bet credits)
Bet365
Tot €50 wedtegoed
Bet365: Sport Welkomstbonus | Stort €10 & ontvang tot €50 wedtegoed
Min. storting
€5 (voor €50: stort €10)
Min. quotering
1.20 of hoger (min. één selectie)
100% free bet
LeoVegas
100% free bet tot €50
LeoVegas: Sport Welkomstbonus | 100% free bet tot €50
Min. storting
€10 (kwalificerende weddenschap)
Min. quotering
1.80 of hoger

Deze website maakt gebruik van cookies

Cookies helpen ons statistieken bij te houden. Lees ons privacybeleid.