Nieuws

πŸ‡ͺπŸ‡Έ Wedtips Racing Santander – Valencia: Voorspelling, odds & opstellingen | Wie ontsnapt onderaan La Liga?

Jasper Redactie Bet-Experts

🏁 Uitslag: Racing Santander – Valencia 2-2 (rust 1-1). Doelpunten: 2' Daniel Raba AntolΓ­n (0-1), 32' Yassir Zabiri (1-1), 47' IvΓ‘n MartΓ­n (2-1), 65' David Otorbi Ejededawe (2-2).

Racing Santander – Valencia is een duel tussen twee ploegen die allebei diep in de problemen zitten in La Liga. Zondag 11 oktober om 21.00 uur staan ze tegenover elkaar in El Sardinero in Santander, in speelronde 8. Racing staat zestiende met zeven punten, Valencia staat negentiende met slechts vier punten. Kan de thuisploeg profiteren van de zwakke bezoeker, of blijft ook Racing steken? Op Bet-Experts.nl zetten we alles voor je op een rij.

‍

Meer over Racing Santander – Valencia: Waar kijk je Racing Santander – Valencia? Β· Alle wedstrijden van La Liga speelronde 8 op tv

‍

Kort antwoord: Onze voorspelling voor Racing Santander – Valencia: gelijkspel (1-1). Beste wedtip: P. RamΓ³n - Meer dan 1.5 tackles @ 1.67. Odds: Racing Santander 2.25, gelijkspel 3.40, Valencia 2.90. De wedstrijd begint zondag 11 oktober om 21:00 uur in El Sardinero (La Liga, speelronde 8) en is live te zien op Ziggo Sport.

‍

Wedstrijdinformatie

  • Wedstrijd: Racing Santander – Valencia
  • Competitie: La Liga, speelronde 8
  • Datum: zondag 11 oktober 2026
  • Aanvangstijd: 21.00 uur
  • Stadion: El Sardinero, Santander
  • Trainer Racing Santander: Jose Lopez
  • Trainer Valencia: Oscar Sanchez

‍

NB: Racing Santander staat zestiende en heeft met zeven punten een kleine voorsprong op de degradatiestreep. Valencia staat negentiende en heeft met vier punten de op een na slechtste start van het seizoen. Voor de bezoekers is dit een duel dat ze eigenlijk niet mogen verliezen als ze niet verder weg willen zakken.

‍

πŸ”₯ Power Stat: Valencia verloor vier van de vijf laatste La Liga-duels en scoorde in drie van die wedstrijden helemaal niet.

‍

De Inzet: Degradatiestrijd in Santander

Dit is geen duel om Europees voetbal of een titel. Beide ploegen vechten om te overleven in La Liga. Racing heeft drie punten meer dan Valencia, maar dat verschil is flinterdun zo vroeg in het seizoen. Een thuiszege zou Racing wat lucht geven. Een zege voor Valencia zou de bezoekers dichter bij de veilige zone brengen.

‍

Het is opvallend dat Racing thuis dit seizoen twee keer heeft gewonnen, maar op vreemde bodem drie keer op rij verloor. Valencia won slechts één keer in vijf duels. Beide ploegen missen de overtuiging die je nodig hebt om je te redden, maar de punten zijn er wel degelijk.

πŸ‘‰ Conclusie: Dit is een rechtstreeks duel in de onderste regionen van La Liga, waarbij beide ploegen dringend punten nodig hebben om niet verder weg te zakken.

‍

Racing Santander: thuis sterk, uit kwetsbaar

De ploeg van Jose Lopez laat een duidelijk patroon zien. Thuis in El Sardinero won Racing zijn twee wedstrijden, tegen Elche met 3-2 en tegen Alaves met 2-1. Op vreemde bodem verloor het drie keer op rij. Bij Rayo Vallecano ging het met 2-3 verloren, bij Barcelona met 2-7 en bij Celta Vigo zelfs met 0-5. Die laatste twee uitslagen zijn forse klappen, maar de tegenstanders waren ook van een ander niveau.

‍

Thuis is Racing een ander team. De ploeg scoorde in beide thuisduels meerdere keren en hield de wedstrijden spannend. Dat geeft vertrouwen voor dit duel, zeker tegen een Valencia dat het momenteel moeilijk heeft.

Afwezigen Racing Santander: S. Eriksson (schouderklacht).

πŸ‘‰ Conclusie Racing Santander: Thuis is Racing dit seizoen betrouwbaar, en dat is precies het voordeel dat de ploeg van Jose Lopez nu nodig heeft.

‍

Valencia: blessuregolf en een diepe crisis

Het Valencia van Oscar Sanchez beleeft een moeizame start van het seizoen. De bezoekers verloren vier van de vijf laatste duels in La Liga. Alleen de overwinning op Alaves, met 1-0 op vreemde bodem, stak er positief uit. Thuis verloor Valencia met 0-5 van Barcelona en met 2-3 van Real Sociedad. Dat zijn geen resultaten om vertrouwen uit te putten.

‍

Daar komt bij dat de selectie flink uitgedund is door blessures. Maar liefst acht spelers ontbreken, wat de coach weinig keuze laat. Met zo weinig diepgang in de selectie is het lastig om een consistent niveau te halen over negentig minuten.

Afwezigen Valencia: S. Canos (knieblessure), J. Copete (enkelblessure), D. Lopez (knieblessure), U. Sadiq (spierblessure), A. Danjuma (blessure), M. Diakhaby (spierblessure), D. Foulquier (blessure), C. Tarrega (hamstringblessure).

πŸ‘‰ Conclusie Valencia: Met acht afwezigen en vier nederlagen in vijf duels reist Valencia in slechte conditie af naar Santander.

Huidige vorm laden…

Head-to-head statistieken

Head-to-Head

De onderlinge historie tussen Racing Santander en Valencia is beperkt. In de vier bekende onderlinge duels won Valencia twee keer, terwijl Racing nog nooit won van de bezoekers. Twee keer eindigde het gelijk. De laatste ontmoeting dateert alweer van januari 2012, dus de historische lijn is oud.

  • 29-01-2012: Racing Santander – Valencia 2-2
  • 27-08-2011: Valencia – Racing Santander 4-3
  • 31-01-2011: Racing Santander – Valencia 1-1
  • 11-09-2010: Valencia – Racing Santander 1-0

πŸ‘‰ Trend: In de onderlinge duels won Racing nog nooit van Valencia, maar de wedstrijden waren wel vaak spannend en doelpuntrijk.

‍

Belangrijkste Statistieken

Racing Santander:

  • Zeven punten na zeven speelronden, zestiende in La Liga
  • Twee thuiszeges in twee thuisduels dit seizoen
  • Drie uitnederlagen op rij, met veertien tegendoelpunten in die drie duels
  • Scoorde in vier van de vijf laatste wedstrijden
  • Enige afwezige is Eriksson door een schouderklacht

Valencia:

  • Vier punten na zeven speelronden, negentiende in La Liga
  • Slechts één zege in de laatste vijf La Liga-duels
  • Drie keer geen goal gescoord in de laatste vijf wedstrijden
  • Acht spelers afwezig door blessures
  • Geen enkele thuiszege dit seizoen

πŸ‘‰ Racing is thuis dit seizoen foutloos, Valencia scoort nauwelijks en heeft een uitgedunde selectie: dat contrast is het grootste verschil tussen beide ploegen.

‍

Recente Vorm

Racing Santander – recente duels: W – V – W – V – V

Valencia – recente duels: V – V – V – W – V

Racing wisselt thuis en uit sterk af: thuis wint het, uit verliest het. Valencia laat een bijna ononderbroken reeks van nederlagen zien, met één uitzondering. De enige zege van Valencia was op vreemde bodem, maar thuis en in de meeste uitwedstrijden lukt het de ploeg van Sanchez niet om te scoren.

‍

πŸ‘‰ Racing heeft duidelijk meer stabiliteit thuis, terwijl Valencia worstelt om ΓΌberhaupt te scoren en punten te pakken.

‍

Blessures & Vermoedelijke Opstellingen

Afwezigen Racing Santander: S. Eriksson (schouderklacht).

Vermoedelijke opstelling Racing Santander (4-1-4-1): J. Agirrezabala; A. Mantilla, P. Ramon, J. Belocian, J. Salinas; A. Almeida; P. Garcia, I. Martin, I. Vicente, I. Luque; Y. Zabiri. Gebaseerd op laatste duel.

Afwezigen Valencia: S. Canos (knieblessure), J. Copete (enkelblessure), D. Lopez (knieblessure), U. Sadiq (spierblessure), A. Danjuma (blessure), M. Diakhaby (spierblessure), D. Foulquier (blessure), C. Tarrega (hamstringblessure).

Vermoedelijke opstelling Valencia (4-4-2): S. Dimitrievski; P. Maffeo, Pepelu, J. De Haas, J. Gaya; F. Ugrinic, A. Mayol, G. Rodriguez, A. Danjuma; J. Guerra, H. Duro. Gebaseerd op laatste duel.

Vermoedelijke opstellingen

Odds Overzicht

  • Racing Santander wint: 2.25
  • Gelijkspel: 3.40
  • Valencia wint: 2.90

πŸ‘‰ De bookmakers zien Racing als lichte favoriet, wat past bij het thuisvoordeel en de betere recente vorm van de Santanderanen. Volgens de rekenmodellen is de kans op een thuiszege 51,3 procent.

‍

Voorspelling Racing Santander vs Valencia

Racing is thuis dit seizoen foutloos en heeft de betere vorm. Valencia reist af met acht blessures en heeft in drie van de laatste vijf duels niet gescoord. Toch is Valencia geen ploeg die je zomaar afschrijft, en de onderlinge duels waren historisch gezien vaak gelijk. Een moeizame, krappe wedstrijd lijkt het meest waarschijnlijk.

πŸ‘‰ Eindvoorspelling: 1-1 – Een gelijkspel waarbij beide ploegen een punt pakken maar geen van beiden echt overtuigt.

‍

Samenvatting & Eindconclusie

Dit is een duel tussen twee ploegen die het allebei moeilijk hebben in La Liga. Racing heeft het voordeel van het thuisspelen en een fitter elftal, maar Valencia is taai genoeg om een punt mee te nemen. Een gelijkspel is het meest logische resultaat in dit duel onderin de ranglijst.

‍

Live kijken naar Racing Santander – Valencia

Racing Santander – Valencia is in Nederland live te zien bij Ziggo Sport, dat de uitzendrechten van LaLiga in handen heeft. Geen Ziggo Sport? Na het aanmaken van een gratis account stream je het duel bij TOTO, volledig reclamevrij. Maak een account bij TOTO.

‍

Veelgestelde vragen over Racing Santander – Valencia

Heeft Racing Santander ooit gewonnen van Valencia in de onderlinge duels?
Nee, in de vier bekende onderlinge duels won Racing nog nooit. Valencia won twee keer, de andere twee eindigden gelijk.

‍

Hoeveel spelers mist Valencia voor dit duel?
Valencia heeft acht geblesseerde spelers, waaronder Canos, Copete, Sadiq en Diakhaby. Dat is een flinke aderlating voor de selectie van Oscar Sanchez.

‍

Hoe presteert Racing Santander thuis dit seizoen?
Racing won beide thuisduels dit seizoen, tegen Elche met 3-2 en tegen Alaves met 2-1. Thuis is de ploeg van Jose Lopez dit jaar nog ongeslagen.

‍

Wil je meer wedtips, voorbeschouwingen en gratis voorspellingen? Bezoek dan dagelijks Bet-Experts.nl – jouw betrouwbare bron voor slimme sportweddenschappen.

Wedtip(s) van Bet Experts

Verwachte uitslag

Racing Santander

1
-
1
FT

Valencia

Wedstrijd start:
October 11, 2026 21:00
Meer uit deze competitie Andere voorbeschouwingen

πŸ’―Β Pak tot 100x je inzet

No items found.
⚽
Teams in dit artikel Bekijk clubpagina & statistieken
πŸ†
Bekijk alles van deze competitie Stand, speelschema, clubs & wedtips
Vandaag

Voorbeschouwingen voor vandaag

Onze voorbeschouwingen van de wedstrijden van vandaag, met de vorm, de onderlinge duels, blessures, vermoedelijke opstellingen, de odds en onze voorspelling op een rij.

Alle voorbeschouwingen
Competities

Top Europese voetbalcompetities

Van de Eredivisie en de Premier League tot La Liga, de Bundesliga en de Serie A. Per competitie vind je de actuele stand, het speelschema met de beste odds, de kampioensodds, de topscorers en onze voorbeschouwingen.

Alle competities
Sportbonussen

Andere sportbonussen

Meer welkomstbonussen voor sportweddenschappen bij bookmakers met een Nederlandse vergunning. Bekijk ze hieronder en lees bij elke bonus goed de voorwaarden.

Alle bonussen
Free Bets
Oranje Palace
3Γ— €14 FREE BETS
Oranje Palace: Sport Welkomstbonus | 3Γ— €14 Free Bets (€42)
Min. storting
€10
Min. quotering
Geen min. quotering
Free bet (100% matchbet)
Starcasino
Free bet tot €80
Starcasino: Sport Welkomstbonus | Free bet tot €80 (100% matchbet)
Min. storting
Inzet vanaf €5
Min. quotering
1.50 (weddenschap Γ©n free bet)
Profit Boost
BetMGM
TOT €1000 AAN BONUSSEN
BetMGM Seizoenkaart Welkomstbonus: Scoor tot €1000 aan Bonussen dit seizoen!
Min. storting
€10
Min. quotering
ACCA 2.00+ (1.30+ p/selectie) Β· Bet Builder 3.00+

Deze website maakt gebruik van cookies

Cookies helpen ons statistieken bij te houden. Lees ons privacybeleid.