Nieuws

πŸ‡ΊπŸ‡Έ Wedtips Philadelphia Union – Charlotte: Voorspelling, odds & opstellingen | Kan Charlotte de ijzersterke thuisreeks van Union doorbreken?

Jasper Redactie Bet-Experts

🏁 Uitslag: Philadelphia Union – Charlotte 2-2 (rust 1-0). Doelpunten: 24' Milan Iloski (1-0, strafschop), 48' Rodolfo Aloko (1-1), 62' Idan Toklomati Jorno (1-2), 73' Bruno Damiani (2-2).

Philadelphia Union – Charlotte is een duel tussen de ploeg in de beste vorm van het moment en een bezoeker die ook in de lift zit. Zaterdag 17 oktober om 20.30 uur staan beide teams tegenover elkaar in Subaru Park in Philadelphia, in speelronde 30 van de Major League Soccer. Union won zijn laatste vijf wedstrijden allemaal, met twintig doelpunten in die periode. Charlotte pakte vier van de laatste zes punten, maar verloor thuis van Chicago Fire. Kan de ploeg van Dean Smith het tij keren op vreemde bodem? Op Bet-Experts.nl zetten we alles voor je op een rij.

‍

Kort antwoord: Onze voorspelling voor Philadelphia Union – Charlotte: Philadelphia Union wint (2-1). Beste wedtip: B. MΓ©ndez - Meer dan 0.5 schot op doel @ 1.55. De wedstrijd begint zaterdag 17 oktober om 20:30 uur in Subaru Park (Major League Soccer, speelronde 30) en is live te zien op Apple TV.

‍

Wedstrijdinformatie

  • Wedstrijd: Philadelphia Union – Charlotte
  • Competitie: Major League Soccer – speelronde 30
  • Datum: zaterdag 17 oktober 2026
  • Aanvangstijd: 20:30 uur
  • Stadion: Subaru Park, Philadelphia
  • Trainer Philadelphia Union: Ryan Richter
  • Trainer Charlotte: Dean Smith

‍

NB: Philadelphia Union speelt dit seizoen indrukwekkend thuis. In de onderlinge historie staan beide clubs volledig gelijk: vier zeges voor Union, vier voor Charlotte en twee gelijke spelen in de laatste tien ontmoetingen. Dat maakt dit duel op papier een open wedstrijd, maar de huidige vorm van Union geeft de thuisploeg een duidelijk voordeel.

‍

πŸ”₯ Power Stat: Philadelphia Union scoorde in zijn laatste vijf wedstrijden twintig doelpunten, gemiddeld vier per duel.

‍

De Inzet: Speelronde 30 en de strijd om de eindronde

In de MLS telt elke speelronde richting het einde van het reguliere seizoen. Ploegen die hoog eindigen, plaatsen zich voor de play-offs en verzekeren zich van thuisvoordeel in de eerste ronde. Voor Philadelphia Union is winst dus meer dan drie punten: het versterkt de positie voor de eindfase van het seizoen.

‍

Charlotte heeft hetzelfde belang. De ploeg van Dean Smith wisselt goede en mindere resultaten af en kan zich geen misstap veroorloven als ze de play-offs willen halen. Een uitoverwinning in Philadelphia zou een flinke stap zijn.

πŸ‘‰ Conclusie: Beide ploegen spelen voor meer dan drie punten. Union heeft de sterkste uitgangspositie, maar Charlotte heeft ook iets te winnen.

‍

Philadelphia Union: vijf overwinningen op rij, doelpunten aan de lopende band

De ploeg van Ryan Richter is niet te stoppen. Union won zijn laatste vijf wedstrijden allemaal en scoorde daarin twintig keer. Twee keer won de club met 5-0, thuis tegen FC Cincinnati en uit bij San Diego. Ook op vreemde bodem bij Sporting Kansas City won Union, met 4-3 in een doelpuntrijke wedstrijd.

‍

Thuis is Subaru Park een fort. Tegen Orlando City won Union met 4-2 en de meest recente thuiswedstrijd, tegen Real Salt Lake, eindigde in 2-1. De ploeg scoort makkelijk en laat weinig toe. Dat is een gevaarlijke combinatie voor elke bezoeker.

Afwezigen Philadelphia Union: op het moment van schrijven zijn er geen blessures of schorsingen gemeld.

πŸ‘‰ Conclusie Philadelphia Union: Union is in bloedvorm en scoort in elk duel. Thuis is de ploeg bijzonder moeilijk te verslaan.

‍

Charlotte: wisselvallig, maar gevaarlijk genoeg om te scoren

Charlotte heeft een wisselend beeld in de laatste vijf duels. De ploeg won drie keer, speelde één keer gelijk en verloor één keer. Opvallend: drie van die vijf wedstrijden speelde Charlotte op vreemde bodem, en daar pakte de ploeg zeven van de negen punten. Uit bij CF Montreal won Charlotte met 2-1, uit bij DC United ook met 2-1.

Thuis ging het mis: Chicago Fire won in Charlotte met 1-0. Dat is een zorg voor Dean Smith, maar in uitwedstrijden toonde zijn ploeg een stuk meer veerkracht. Met namen als Lior Abada en Allan Saint-Maximin in de ploeg heeft Charlotte aanvalskwaliteit om Union pijn te doen.

Afwezigen Charlotte: op het moment van schrijven zijn er geen blessures of schorsingen gemeld.

πŸ‘‰ Conclusie Charlotte: De bezoekers presteren beter uit dan thuis en zijn aanvallend gevaarlijk. Toch is de opgave in Philadelphia zwaar, gezien de huidige vorm van Union.

Huidige vorm laden…

Head-to-head statistieken

Head-to-Head

In de tien onderlinge duels tussen Philadelphia Union en Charlotte is er geen duidelijke winnaar. Beide clubs wonnen vier keer en twee keer eindigde het gelijk. De meest recente ontmoeting, in april 2026, won Charlotte met 2-1 op eigen veld. Daarvoor, in oktober 2025, won Charlotte ook thuis met 2-0. Maar in Philadelphia pakte Union in juni 2025 een 2-1 overwinning.

  • Winst Philadelphia Union: 4
  • Gelijk: 2
  • Winst Charlotte: 4
DatumThuisUitslagUit
05-04-2026Charlotte2-1Philadelphia Union
19-10-2025Charlotte2-0Philadelphia Union
15-06-2025Philadelphia Union2-1Charlotte
28-07-2024Philadelphia Union1-0Charlotte
23-06-2024Philadelphia Union0-2Charlotte
26-05-2024Charlotte0-0Philadelphia Union
21-09-2023Charlotte2-2Philadelphia Union
01-06-2023Philadelphia Union1-0Charlotte
01-10-2022Charlotte4-0Philadelphia Union
04-04-2022Philadelphia Union2-0Charlotte

πŸ‘‰ Trend: De onderlinge duels zijn historisch gezien volledig in evenwicht, maar de huidige vorm van Union geeft de thuisploeg een streepje voor.

‍

Belangrijkste Statistieken

Philadelphia Union:

  • Vijf overwinningen in de laatste vijf wedstrijden
  • Twintig doelpunten gescoord in die vijf duels
  • Slechts zes doelpunten tegen gekregen in de laatste vijf wedstrijden
  • Twee keer met 5-0 gewonnen in de laatste maand
  • Thuis twee overwinningen in de laatste twee thuisduels, met elf doelpunten voor

Charlotte:

  • Drie overwinningen, één gelijkspel en één nederlaag in de laatste vijf duels
  • Tien doelpunten gescoord in de laatste vijf wedstrijden
  • Acht doelpunten tegen gekregen in diezelfde periode
  • Drie van de vijf recente duels gespeeld op vreemde bodem, met zeven punten gepakt
  • Thuis verloren van Chicago Fire met 0-1

πŸ‘‰ Union scoort veel meer en geeft minder weg dan Charlotte. Het verschil in doelpunten is het meest opvallende contrast tussen beide ploegen.

‍

Recente Vorm

Philadelphia Union – recente duels: W – W – W – W – W

Charlotte – recente duels: W – G – W – V – W

Union wint alles en scoort in elk duel meerdere keren. De ploeg laat weinig ruimte, zowel thuis als uit. Charlotte is wisselvaliger: de ploeg kan winnen, maar ook punten laten liggen tegen ploegen die lager staan. Thuis is Charlotte kwetsbaar gebleken.

‍

πŸ‘‰ Het vormverschil is groot. Union is de ploeg in de beste conditie van de twee, en dat telt zwaar mee in deze voorspelling.

‍

Blessures & Vermoedelijke Opstellingen

Afwezigen Philadelphia Union: op het moment van schrijven zijn er geen blessures of schorsingen gemeld.

Vermoedelijke opstelling Philadelphia Union (4-4-2): A. Blake; F. Westfield, N. Pierre, N. Harriel, K. Wagner; C. Sullivan, D. Jean Jacques, J. Lukic, I. Vassilev; M. Iloski, B. Damiani. Gebaseerd op laatste duel.

Afwezigen Charlotte: op het moment van schrijven zijn er geen blessures of schorsingen gemeld.

Vermoedelijke opstelling Charlotte (4-2-3-1): K. Kahlina; N. Byrne, M. Agyemang, H. Kessler, D. Schnegg; A. Westwood, B. Bronico; L. Abada, P. Biel, A. Saint-Maximin; I. Toklomati. Gebaseerd op laatste duel.

Vermoedelijke opstellingen

Odds Overzicht

  • Philadelphia Union wint:1.57
  • Gelijkspel:4.20
  • Charlotte wint:4.50

πŸ‘‰ De markt rekent duidelijk op een overwinning van Union. Een prijs van 1.57 weerspiegelt de sterke thuisreeks en de uitstekende vorm van de Philadelphianen. Charlotte staat op 4.50, wat aangeeft dat een uitoverwinning als een verrassing wordt gezien.

‍

Voorspelling Philadelphia Union vs Charlotte

Philadelphia Union is in de beste vorm van beide ploegen en scoort in elk duel. Thuis is de ploeg van Ryan Richter bijzonder gevaarlijk, zoals de recente resultaten laten zien. Charlotte heeft aanvalskwaliteit met spelers als Saint-Maximin en Abada, maar de bezoekers kregen de afgelopen weken ook regelmatig goals tegen. Een overwinning voor Union ligt het meest voor de hand, al zal Charlotte niet zonder slag of stoot capituleren.

πŸ‘‰ Eindvoorspelling: 2-1 – Philadelphia Union wint een scorende wedstrijd thuis.

‍

Samenvatting & Eindconclusie

Philadelphia Union is de favoriet en dat is terecht. De thuisploeg scoort makkelijk, wint alles en speelt voor eigen publiek. Charlotte is niet kansloos, maar heeft te veel wisselvalligheid laten zien om Union in deze vorm te verslaan.

‍

Live kijken naar Philadelphia Union – Charlotte

Philadelphia Union – Charlotte begint op zaterdag 17 oktober om 20:30 uur en is in Nederland live te zien bij Apple TV.

Geen Apple TV? Met een gestort account bij Bet365 stream je het duel live. Maak een account bij Bet365.

‍

Veelgestelde vragen over Philadelphia Union – Charlotte

Wie won de laatste onderlinge wedstrijd tussen Philadelphia Union en Charlotte?
Charlotte won het meest recente duel, op 5 april 2026, met 2-1 op eigen veld.

‍

Hoe is de huidige vorm van Philadelphia Union?
Union won zijn laatste vijf wedstrijden allemaal en scoorde daarin twintig doelpunten. Dat is de beste reeks van beide ploegen.

‍

Scoort Charlotte makkelijk in uitwedstrijden?
Ja, Charlotte pakte in drie recente uitwedstrijden zeven punten en scoorde daarin zeven doelpunten. De bezoekers zijn aanvallend gevaarlijk op vreemde bodem.

‍

Wil je meer wedtips, voorbeschouwingen en gratis voorspellingen? Bezoek dan dagelijks Bet-Experts.nl – jouw betrouwbare bron voor slimme sportweddenschappen.

Wedtip(s) van Bet Experts

Verwachte uitslag

Philadelphia Union

2
-
1
FT

Charlotte

Wedstrijd start:
October 17, 2026 20:30
Meer uit deze competitie Andere voorbeschouwingen

πŸ’―Β Pak tot 100x je inzet

No items found.
⚽
Teams in dit artikel Bekijk clubpagina & statistieken
πŸ†
Bekijk alles van deze competitie Stand, speelschema, clubs & wedtips
Vandaag

Voorbeschouwingen voor vandaag

Onze voorbeschouwingen van de wedstrijden van vandaag, met de vorm, de onderlinge duels, blessures, vermoedelijke opstellingen, de odds en onze voorspelling op een rij.

Alle voorbeschouwingen
Competities

Top Europese voetbalcompetities

Van de Eredivisie en de Premier League tot La Liga, de Bundesliga en de Serie A. Per competitie vind je de actuele stand, het speelschema met de beste odds, de kampioensodds, de topscorers en onze voorbeschouwingen.

Alle competities
Sportbonussen

Andere sportbonussen

Meer welkomstbonussen voor sportweddenschappen bij bookmakers met een Nederlandse vergunning. Bekijk ze hieronder en lees bij elke bonus goed de voorwaarden.

Alle bonussen
Free bets (Bet & Get)
JACKS.NL
€50 aan free bets
JACKS.NL: Sport Welkomstbonus | Wed €10 & krijg €50
Min. storting
€10
Min. quotering
1.50 (kwalificerende weddenschap)
Free bet (100% matchbet)
Circus
100% free bet tot €100
Circus: Sport Welkomstbonus | 100% free bet tot €100
Min. storting
€10
Min. quotering
1.80 (kwalificerende weddenschap); free bet inzetbaar @ β‰₯ 1.60
Free bet (100% matchbet)
Starcasino
Free bet tot €80
Starcasino: Sport Welkomstbonus | Free bet tot €80 (100% matchbet)
Min. storting
Inzet vanaf €5
Min. quotering
1.50 (weddenschap Γ©n free bet)

Deze website maakt gebruik van cookies

Cookies helpen ons statistieken bij te houden. Lees ons privacybeleid.